تزریق ژل به لب بهتر است یا تزریق چربی؟

بنابراین با توجه به وجود چنین فرآیندی در بدن افراد سالخورده تزریق هیالورونیک اسید به لب های این افراد امکان پذیر نیست و فقط برای قشر جوان توصیه می شود. این عمل با تزریق ژل به چانه امکان پذیر است که یکی از کاربردهای فیلرها در زیبایی صورت و پروتز چانه می باشد. خیلی اوقات ممکن است احساس کنید که توانایی حرکت دادن لب خود را ندارید که خود این یکی از نشانه های عفونت ژل لب است. بعد از تزریق ژل شما نیاز به استراحت ندارید و بلافاصله می توانید به امور زندگی بپردازید. قبل از درمان، بی حس کننده موضعی در ناحیه لب اعمال می شود. شما قبل از تزریق ژل به لب می توانید بی حسی موضعی یا بی حسی با تزریق آمپول دندانپزشکی را انتخاب کنید. این یک روش جراحی است که برخی از مردم ترجیح میدهند آن را انجام ندهند و گزینههای غیر جراحی را به جای انتخاب میکنند. اما باید به شما یادآوری کنیم که حجمدهی به لبها یک عمل زیبایی و پلاستیک واقعی است و اگر به درستی انجام نشود، با عوارض و خطرات خاص خود همراه است. در ادامه باید گفت که ژل های پرکننده ی استاندارد بین ۶ تا ۹ ماه دوام می آورند، اما گزینه های دائمی دیگری نیز وجود دارد.

برای پاسخ به این سوال گفته می شود در صورتی که قصد دارید این کار را برای یک مراسم خاص انجام دهید حتما از چند هفته قبل اقدام کنید تا ورم و کبودی های احتمالی شما را آزار ندهد و در زمان مورد نظر لب هایی طبیعی داشته باشید. مدل عروسکی یا باربی از لب های شما یک لب عروسکی شکل می سازد. به طور کلی توصیه شده است که اگر برای اولین بار اقدام به تزریق ژل می کنید بهتر است از انواعی با ماندگاری کمتر استفاده کنید. ماندگاری تزریق ژل لب چقدر است؟ به هیچ وجه از این نوع ژل های بی کیفیت استفاده نکنید چون مطمئنا عوارضی دارند. این انسداد می تواند باعث نکروز لب شود، چون بافت نرم نمی تواند جریان خون مورد نیاز خود را به دست آورد. شما نباید در روز تزریق ژل، تمرین ورزشی کنید چون ضربان قلب و به طبع فشار خون شما بالا خواهد رفت. ماندگاری ژل، به نوع ژل مورد استفاده شما بستگی دارد. گاهی اوقات افراد این نگرانی را دارند که در صورت جذب ژل، ممکن است مشکلاتی از لحاظ زیبایی برای لب ها ایجاد شود این باور یک باور نادرست است. از آنجایی که در پوست هر یک از ما به طور طبیعی هیالورونیک اسید وجود دارد که وظیفه تامین تامین نرمی، لطافت و رطوبت پوست را بر عهده دارد لذا تزریق این ژل سازگاری بیشتری با لب ها در مقایسه با سایر نمونه های مشابه دارد و جزء بی عارضه ترین فیلرها است.

اشکال این نوع ژل ها (ژل های دیر جذب) این است که ممکن است در طولانی مدت باعث گلوله شدن زیر پوست شوند. سوال دیگری که برای افراد ممکن است پیش بیاید مربوط به وضعیت لب ها پس از جذب شدن ژل است. سوال بعدی که ممکن است برای افراد ایجاد شود این است که میزان تزریق ژل برای لب ها به چه اندازه است. برخی از افراد سوال می کنند که آیا پیش از مراسم ها و مهمانی های خاصی که در پیش دارند می توانند عمل تزریق ژل لب را انجام دهند. 1 – آیا تزریق ژل دایمی است؟ تصمیم گیری این که آیا می خواهید هر دو لب، فقط لب پایین و یا وسط لب بالا را انجام دهید با شما است. در برخی از شرایط، کم کردن سریع وزن که با شیب بسیار تندی همراه است، و یا عوامل دیگر، سبب کوچک شدن گونه ها می شود.

یکی دیگر از موارد استفاده ژل ها، تزریق انواعی از ژل به گونه برای حجیم تر کردن آن می باشد. با ترزیق ژل به لب امکان بهتر کردن زاویهها و رفع عیوب ظاهری آن وجود دارد. پزشک شما با بررسی وضعیت لب ها و نوع فیلر انتخابی تصمیم می گیرد چه میزان ژل می تواند برای شما بهتر باشد. از فیلر برای چه مواردی استفاده می شود؟ هیدروکسی آپاتیت کلسیم – تقویت لب طولانی مدت (تا 18 ماه) را ارائه می دهد، اما از آنجا که با یک بافت ضخیم مشخص می شود، معمولاً فقط برای بیمارانی که به دنبال نتایج شدیدتری هستند مناسب است. هر پزشکی دقیقا مانند یک نقاش هنرمند روش و فرمولی دارد که از آن استفاده میکند. حداقل تا ده روز قبل از تزریق ژل لب، از مصرف آسپیرین و داروهای ضد التهابی خودداری شود. این زمان از ۳ ماه آغاز می شود و ممکن است تا یکسال یا بیشتر ادامه یابد. به این ترتیب به شکلی تدریجی شاهد تغییر شکل و حجیم شدن لب ها خواهید بود و می توانید کنترل بیشتری روی میزان تزریق نیز داشته باشید. شما نیاز نیست که کل لب های خود را تغییر فرم دهید.