تزریق ژل به لب بهتر است یا تزریق چربی؟

برخی دیگر از بیماران برای رفع چین و چروکهای اطراف لب، فرایندهای برجستهسازی لب را انجام میدهند. بیمارانی که تمایل به داشتن لبهای برجسته و قلوهایتر دارند یا میخواهند چین و چروکهای دور لب خود را برطرف کنند میتوانند از این روشها بهره گیرند. این مدل به افرادی که لب های عادی دارند نیز پیشنهاد می شود زیرا این روش بسیار خوب برای بهبود ظاهرشان می باشد و با برجسته کردن خط بالای لب ، زیبایی لبهایشان چند برابر میشود. این مدل به افرادی که لب بالایی شان باریک و کوچک است توصیه می شود و تزریق می تواند نتایج رضایت بخشی برای فرد به همراه داشته باشد. امروزه تزریق ژل به لب را می توان یکی از محبوب ترین اقدامات زیبایی برای صورت دانست. به طور کلی ژل هایی که برای جوانسازی پوست یا برجسته نمودن اعضای صورت به کار گرفته می شود ، دو نوع هستند. تزریق این نوع از ژلها یک روش بسیار ایمن برای درمان افراد است، زیرا در این حالت ژل تزریق شده با گذشت زمان توسط بدن جذب شده و تاثیرات یا عوارض احتمالی ناخواسته آن بلند مدت نمیباشد. اینکه چند سی سی ژل برای تزریق لب کافی خواهد بود بستگی به هدف شما از انجام این کار و وضعیت لبهایتان دارد.

درصد کمی از بیماران دچار تورم و کبودی در محل تزریق ژل میشوند که تا 24 ساعت پس از انجام فرانید برطرف میشود. لازم به ذکر است که استفاده از مواد، ژل با فیلر مرغوب و با کیفیت برای تزریق ژل لب، سبب پایداری حجم لب ها میشود به طوری که لب های شما بین 6 تا 9 ماه به حالتی خوش فرم و زیبا درمیآیند. به دلیل این که این ژلها وقتی که زیر پوست تزریق میشوند هموار و طبیعی به نظر میرسند، یک روش عالی برای برجسته کردن لبها و نواحی اطراف آنها هستند. کبودی و تیرگی زیر چشم و چین و چروکی که در ناحیه اطراف چشم ایجاد میشود از جمله رایج ترین علائم افزایش سن در افراد است. دکتر رعنا حقیقت توصیه می کنند فرد برای مراقبت بعد از تزریق ژل لب از مصرف غذاهای پر نمک خودداری کند چرا که باعث افزایش تورم در ناحیه تزریق می شود. توجه داشته باشید برای شستن صورت بعد از تزریق ژل به لب از مواد شوینده قوی استفاده نکنید . شما می توانید از هر جایی از طریق مشاوره تلفنی دکترتو با متخصصین پوست در ارتباط باشید. تزریق ژل به لب چگونه انجام می شود؟

برجستهسازی لب با رستالین تحت بیحسی موضعی انجام میشود که ممکن است برای انجام آن از انسداد عصب استفاده شود یا نشود. بروز تورم و کبودی بعد از تزریق ژل امر طبیعی بوده و فرد برای کاهش آن می تواند از کمپرس یخ استفاده کند. 6- پس از تزریق ژل لب ممکن است نقاطی از لبها گلوله گلوله شود که این امر با گذشت چند روز به طور معمول رفع میگردد. با توجه به اینکه کاندیدهای تزریق ژل دوست دارند بدانند با توجه به هزینه و زمانی که صرف میکنند تا چه مدت بعد میتوانند از زیبایی لبهای خود لذت ببرند؟ افرادی که انتظارات منطقی و مثبت نسبت به نتایج این درمان دارند. استفاده از دستگاه الیت پلاس دارای کاربرد و مزایای زیادی است که هر کدام باعث شده اند افراد مختلف به استفاده از این دستگاه جذب شوند. لب پایین در اغلب افراد نسبت به لب فوقانی بزرگتر و حجیمتر است. به همین خاطر انتخاب روش مناسب برای این درمان به نظرات بیمار و فرد معالج و نتایج درمان مورد انتظار بستگی دارد. در هر صورت مقداری از چربی جذب میشود و برای حفظ نتایج مطلوب و برجستگی مورد انتظار لازم است که تزریق چند مرتبه انجام شود.

حال که نوبت خود شما رسیده است باید دقت های لازم را انجام داده تا با عوارض کمتر و مطمئن تر آن را انجام دهید. همانطور که گفته شده هنگام تزریق معمولا کمی سوزش احساس میشود که البته با استفاده از کرم های بی حسی قابل کنترل است. به همین خاطر این ماده با بدن انسان سازگاری داشته و در موارد نادر باعث ایجاد واکنش توسط بدن میشود. هیالورونیک اسید یک ماده طبیعی است که در بسیاری از ارگانیسمهای زنده وجود دارد. بله، این همان هیالورونیک اسید است. آثار تغییراتی که تزریق ژلهای اسید هیالورونیکی ایجاد میکنند بین 12 تا 18 ماه است. البته باید دانست که بعد از عمل جراحی زیبایی بینی ممکن است لب بالا متورم شود و مدتی طول بکشد تا این تورم رفع شود. دورهی بهبودی بسیار کوتاه است و تنها باید از چند دستورالعمل پیروی کرد هرچند موارد اساسی نمیباشند. در صورتی که به هر دلیلی از نتیجه این عمل راضی نباشید برگرداندن لب ها به حالت اول و یا خارج کردن ژل از لب ها بسیار دشوار می باشد.