تخلیه ژل لب با سونوگرافی چگونه انجام می شود؟

حتماً پیش از انتخاب فرم عروسکی با متخصص مشورت نمایید تا بررسی شود این مدل برای حالت چهره و لب های شما مناسب می باشد یا خیر. دانه های سفید روی لب بعد از تزریق ژل و خارش لب بعد از تزریق ژل نیز تا حد زیادی طبیعی هستند اما اگر این علائم بیش از ۴۸ ساعت به طول بیانجامند و یا خیلی شدید باشند حتما باید با پزشک متخصص خود تماس بگیرید و موضوع را مطرح نمایید. هنگامیکه دکتر ادیبی اهداف شما را کاملاً متوجه شدند، ممکن است روشهای تکمیلی و یا جایگزین را به شما توصیه نمایند. بیشتر افرادی که تمایل به این مدل دارند در دیگر نواحی صورت نظیر گونه و چانه هم تزریق ژل انجام می دهند تا چهره ی خود را عروسکی و فانتزی نمایند. نوع فرم و حالت تزریق ژل در لب ها موضوعی انتخابی و سلیقه ای می باشد و افراد با توجه به فرم عادی لب های خود و علاقه و پسند خود و همچنین مشاوره با متخصص امکان دارد مدل عروسکی ، طبیعی ، قلبی ، فانتزی و غیره را انتخاب نمایند. این فرم و حالت با این که علاقمندان خود را دارد ولی لب ها را از فرم عادی خارج ساخته و سبب می گردد تا خارج سازی فیلر در صورت نارضایتی بیمار مشکل و دشوار شود.

در این حالت لب ها از حالت عادی و طبیعی خارج شده و به گونه ی زیادی برجسته و حجم داده می شود. همچنین افرادی که لب های عادی و برابری دارند ، قادرند با برجسته سازی حاشیه بالای لب زیبایی خاصی به لب های خود بدهند. همچنین زمانی که اطراف و حاشیه لب ها برجسته باشد در هنگام میکاپ احتیاجی به اجرای تکنیک های برجسته سازی خطوط لب نخواهد بود. در صورتی که از تصمیم خود مطمئن نیستید میتوانید یک تزریق کوچک انجام دهید تا ظاهر مورد نظر را به شما نشان دهد و سپس در صورت دلخواه در تزریق های بعدی حجم را افزایش دهید. این مدل بیشتر در کشورهای جنوب شرق آسیا مورد استقبال قرار گرفته است که لب ها مشابه عروسک باربی حجم دهی داده شده و حاشیه لب پایین مستطیل شکل می گردد. علاوه بر این، برخی افراد به مدل لب های باربی بسنده نمی کنند، و تلاش میکنند تا با انجام جراحی های مختلف، سایر قسمت های بدن خود را نیز شبیه به عروسک معروف در آورند. هنگامی که لب ها از حالت و شکل زیبایی برخوردار باشند ، برجسته کردن خطوط اطراف و گوشه های لب می تواند زیبایی آن ها را دو برابر نماید.

یکی از مدل هایی که خوش ایند و مطلوب بعضی از اشخاص است تزریق ژل در خطوط خارجی لب ها و گوشه های آن است. این خطوط که در حاشیه لب می باشد می تواند با ژل فیلر پر شود تا حاشیه لب برجسته تر شود. ►تزریق ژل در کرج برای جوانسازی چیست؟ در ابتدا وقتی که تزریق ژل در لب بسیار باب گردیده بود ، اغلب متقاضیان مدل های فانتزی و عروسکی را که نشان دهنده ی انجام تزریق فیلر بود را انتخاب می نمودند. پزشک متخصص پوست و مو برای انجام عمل تزریق فیلر، ابتدا با بی حسی موضعی لب ها را بی حس می کند و سپس با استریل کردن ناحیه مورد نظر عمل تزریق را با سرنگ مخصوص که بسیار ظریف و نازک است انجام می دهد. مدل سوتی با به وجود آوردن فضای خالی مابین لب ها که متخصص با روش های خاص تزریق فیلر لب انجام می دهد صورت می گیرد. اکثر مراجعه کنندگانی که از پروتز استفاده می کنند، قبلا از ژل استفاده کرده اند و از تزریق های مداوم هر چند ماه پشت سر هم خسته شده اند. هر متخصص زیبایی یا متخصص پوست و مویی قبل از تزریق ژل لب روسی برای فهمیدن خواستهها و اهداف زیبایی فرد با بیمار خود به طور دقیق صحبت میکند، در زمان مشاوره فرد باید هرگونه شرایط پزشکی خاص را در صورت وجود به پزشک اطلاع دهد چرا که برخی شرایط پزشکی باعث بروز مشکلات در حین تزریق فیلر لب روسی میشوند و یا باعث مشکلات بعد از تزریق میشوند.

در روز اجرای روند، باید از ورزش کردن یا ماساژ صورت خودداری کنید چون این اقدامات باعث افزایش جریان خون به صورت خواهد شد. آموزش تزریق ژل لب پاریسی ؛ خط حاشیه لب دارای قسمت کوچک و یا خطوطی در بافت پوست می باشد. موادی که در ژل های تزریقی استفاده می شود شباهت زیادی به مواد موجود در بدن دارند و به همین دلیل احتمال بروز حساسیت و واکنش ها آلرژیک در استفاده از آن کاهش می یابد. ۱۸. توصیه نهایی ما به شما اینکه حتما از مارک های معتبر تزریق ژل لب برای تزریق خود استفاده کنید و نزد یک فرد مجرب بروید. اینکه تزریق ژل برای شما بهتر است یا تزریق چربی به شما بستگی دارد! یکی از بزرگترین اخطارها در این عمل این است که بدن مقداری از سلولهای چربی را طی شش ماه آینده جذب خواهد که که تا حدی ممکن است غیرقابل پیش بینی باشد. زیرا برای برداشت چربی نیاز به عمل جداگانه دارد اما بزرگی بسیار طبیعی ایجاد خواهد کرد. حتی ممکن است تغییراتی را که در صورت شما ایجاد شده است ، متوجه نشوید ، اکثر بیماران در روز دهم بعد از عمل با ظاهر جدید خود احساس راحتی و اعتماد به نفس می کنند و حتی بسیاری از آنها بعد از 2-3 هفته به کار خود برمی گردند.