بایدها و نبایدهای تزریق ژل لب

این تکنولوژی باعث میشود که ژل بعد از کشیده شدن عضلات و اندام محلی که تزریق به آن انجام میشود، بهتر بتواند به حالت عادی و شکل طبیعی خود بازگردد. اگر تزریق ژل لب به درستی انجام شود، شما احساس کاملاً طبیعی مثل گذشته خواهید داشت و هیچگونه تفاوت حسی با لبهای واقعی شما ندارد. باید این واقعیت را نیز در نظر بگیرید که تزریق ژل لب یک روش تهاجمی محسوب شده و اگر توسط افراد بیتجربه و فاقد شرایط تزریق شود، خطرات خود را به همراه دارد. 2. به طور کلی ماندگاری این روش بسته به نوع برداشت و تزریق انجام شده، طولانی مدت محسوب می شود و تنها به یک بار تزریق نیاز دارد. لیزر موهای زائد یکی از موثرترین روش ها برای از بین بردن موهای زائد به طور دائمی می باشد. ۶. تزریق ژل لب اگر به درستی انجام شود، ظاهری زیبا و در عین حال طبیعی را برای شما به ارمغان می آورد . اگر بیحسی به درستی انجام شود، نباید درد حادی احساس کنید. در هر یک از بیماران با توجه به شکل لب و ساختار آن و نتایج مورد انتظار بیمار و ارزیابیهای انجام شده در جلسه مشاوره از یک ژل مخصوص استفاده خواهد شد.

خیر حذف کردن ژل به لب به هیچ عنوان باعث کشیده شدن یا شل شدن پوست لب شما نمی شود و همان طور که در فیلم نمونه کار تزریق ژل به لب در ابتدای صفحه مشاهده کردید انجام این کار باعث برجستگی و زیباسازی ناحیه لب می شود. نتیجه تزریق ژل لب فوراً در همان جلسه قابل مشاهده است. بعد در هنگام تزریق شدن ژل یک مقداری ممکن است احساس سوزش کنید. پزشک باید به بیمار خود بگوید که تزریق ژل لب در همه افراد نتایج یکسان را به وجود نمیآورد و از آنجایی که هر فرد شرایط جسمانی متفاوتی دارد ممکن است تزریق ژل لب روسی در یکی از بیماران نتایج حیرت انگیزی را ایجاد کند و در یک بیمار دیگر فاجعه به بار بیاورد. ژل ها انواع مختلفی دارند و هر کدام نیز بسته به نوع خودش، کاربرد متفاوتی دارد. انواع مختلفی از ماسک ها وجود دارند اما بهترین آن ها ماسک های صورت دست ساز هستند که در خانه با مواد طبیعی ساخته می شوند. ژل های موقتی از موادی تشکیل شدهاند که ساختاری مشابه با مواد درونی پوست و بدن داشته و در نتیجه بعد از مدتی به راحتی جذب بدن پوست میشوند. روند تزریق ژل لب به این صورت است که در ابتدا لبها را بیحس میکنند.

اگر شما قصد استفاده از منبع خارجی کلاژن از قبیل کلاژن بووین را دارید، روند همچنان یکسان خواهد بود. از طرف دیگر اگر پرکننده لب خیلی سطحی تزریق شود، مطمئناً آن را خواهید دید. از طرفی، در مواردی که ژل های بادوام تر نظیر ژل های سیلیکونی و یا فیلرهایی نظیر Radiesse، Bellafill و Sculptra به کار برده شود، نمی توان از روش های معمول و آنزیم برای تخلیه ژل لب استفاده کرد. این مدل تزریق به این صورت است که لب های پایینی از لب های بالایی حجیم تر خواهند بود و قسمت بالایی و 7 شکل لب شما مقداری حجیم می شود. دلیل این موضوع هم این است که بدن ژل ها را به مرور زمان تجزیه می کند و باعث از بین رفتن ژل ها می شود. ماندگاری ژل، به نوع ژل مورد استفاده شما بستگی دارد. برای مثال یکی از موادی که در مرکز معتبر تزریق ژل لب مورد استفاده قرار می گیرد هیالورونیک اسید است. دکتر ادیبی توصیه و دستورالعملهای لازم را قبل از عمل در اختیار شما قرار میدهد، بهتمامی سؤالات احتمالی شما پاسخ میدهد، سابقه پزشکی شما را بررسی کرده و شما را تحت معاینه دقیق فیزیکی قرار میدهد.

بعد زیر نظر دکتری که از ساختمان پوست و اجزای صورت اطلاعات کافی داشته و متخصص تزریق ژل لب است قرار خواهید گرفت. نتایج حاصل از تزریق ژل لب و ماندگاری آنها موقت است و بستگی به برند استفاده شده ژل و ناحیهی مورد نظر جهت تزریق میتواند اثر بخشی طولانیتری داشته باشد اما معمولا مدت اثر آن ۶ تا ۱۲ ماه یا در برخی موارد ۱۸ ماه میباشد. این هزینه به عوامل مختلفی از جمله پزشک، برند ژل و همچنین میزان دوز مصرفی بستگی دارد، ولی میتوانید با تماس با مطب دکتر وقردوست و مشورت با پزشک از هزینهی نهایی تزریق ژل به لب آگاه شوید. با توجه به پزشک و منطقهای که برای تزریق ژل لب به آن مراجعه میکنید و همچنین با توجه به نوع ژلِ انتخابی قیمت بابت تزریق هر سی سی ژل متفاوت است. در لول بعدی ژل ها که نسبت به ژل های نام برده درجه دو نامیده میشوند میتوان از ژل های ریوانس، هایومکس، رئوفیل و ال جی و … این نوع ژل ها غیر قابل جذب در پوست بوده و به هیچ وجه جذب پوست نمی شوند. به طور کلی احساس درد در هر فردی متفاوت با دیگری است و علاوه بر آن باید بدانید که لبها بسیار حساس هستند و بدون بیحس کننده، در هنگام تزریق احساس فشار زیادی در لبها به وجود میآید.