انواع مدل تزریق ژل لب: بهترین مدل تزریق ژل به لب ها چیست؟

به عنوان مثال افرادی که دارای مشکلات قلبی هستند و یا دارای سابقه سکته قلبی و مغزی می باشند نباید به دنبال تزریق ژل باشند. بنابراین تا زمانی که خواهان تغییر نیستید نباید به این کار دست بزنید. در مورد ژل های هیالورونیک به ندرت کبودی ایجاد می شود در صورت کبودی معمولا طی یک تا هفت روز برطرف می شود. هنگامی که تزریق ژل لب انجام می شود معمولا بین 2 تا 3 هفته بعد از انجام این عمل زیبایی می توانید منتظر تثبیت نتایج آن باشید پس از این مدت می توانید مجدد برای ترمیم به پزشک مراجعه نمایید. فیلرهای هیالورونیک اسید (HA) برای خلق بلافاصله لب های برجسته و پر طراحی شده اند ولی در واقع دستیابی به نتیجه پیش بینی شده به 3 تا 4 روز زمان نیاز دارد. 2. تزریق ژل به نواحی خاص لب و در حجم مورد نیاز انجام میشود تا لب به مدل باربی برسد.

میزان حجم دهی به لب: هرچه میزان حجم دهی بیشتر باشد و مقدار بیشتری از ژل تزریق شود، مدت ماندگاری افزایش میابد و نیاز به ترمیم کمتری دارد. کاهش حجم لب می تواند هم زمان با افزایش سن در افراد بروز پیدا کند. بهترین دکتر تزریق ژل در کرج با تزریق ژل به افزایش حجم لب ها کمک می کند. اولین و مهمترین خدمت ما در این روش، معرفی بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران است. برای کسب آگاهی پیرامون بهترین برندها میتوانید از دکتر پوست نیز مشورت بگیرید. احتمال رخ دادن کبودی و تورم بعد از تززیق ژل وجود دارد که در این حالت دکتر فرزان رضایی توصیه می کنند از کمپرس یخ استفاده شود. ژل های مورد استفاده برای تزریق لب یا سایر نقاط بدن باید از لحاظ بیولوژیکی بیشترین سازگاری را با بافت بدن داشته باشند تا احتمال بروز عوارض پس از تزریق کاهش یابد. موادی که در ژل های تزریقی استفاده می شود شباهت زیادی به مواد موجود در بدن دارند و به همین دلیل احتمال بروز حساسیت و واکنش ها آلرژیک در استفاده از آن کاهش می یابد. واکنش آلرژیک که باعث قرمزی، تورم یا خارش در اطراف لبها میشود.

انواع مختلفی از تزریق ژل در کرج وجود دارد که می توانند در لب ها و اطراف دهان شما تزریق شوند. هر کدام از برند ها با توجه به فرمولاسیون و بافت ، مناسب قسمت های مختلفی از صورت هستند و ماندگاری متفاوتی نیز دارند. هر متخصص زیبایی یا متخصص پوست و مویی قبل از تزریق ژل لب روسی برای فهمیدن خواستهها و اهداف زیبایی فرد با بیمار خود به طور دقیق صحبت میکند، در زمان مشاوره فرد باید هرگونه شرایط پزشکی خاص را در صورت وجود به پزشک اطلاع دهد چرا که برخی شرایط پزشکی باعث بروز مشکلات در حین تزریق فیلر لب روسی میشوند و یا باعث مشکلات بعد از تزریق میشوند. ژلهای مورد استفاده برای تزریق در لب مبتنی بر اسید هیالورونیک هستند. به عنوان مثال در مقایسه با سایر فیلر ها در صورتی که از ژل های هیالورونیک اسید استفاده شود میزان کبودی در لب های پس از انجام تزریق کمتر خواهد بود. پرکنندههای هیالورونیک اسید معمولاً نرم و ساختار ژل مانند دارند. در نهایت افرادی که مشکلاتی مانند لخته شدن خون دارند یا افرادی با مشکل ترومبوز ورید های عمقی، بهتر است از این کار اجتناب نمایند. علت بروز این عوارض می تواند به کیفیت ژل های مورد استفاده مربوط باشد و یا گاهی اوقات اشتباهاتی در زمان تزریق و در نهایت واکنش های احتمالی بدن افراد به ورود ژل، همه می تواند موجب بروز عوارضی در بیماران شود.

در نهایت با دیدن نمونه کار آن ها بهترین پزشک را انتخاب کنند. با استفاده از PHI ، انژکتور به شما اطمینان میدهد که لبهای شما هرگز بیش از حد بزرگ به نظر نمیرسند و با بقیه صورت شما در تعادل باقی میمانند. در صورتی که پس از انجام تزریق ژل لب با این موارد مواجه شدید و احساس کردید بیش از اندازه آزار دهنده هستند بهتر است برای کاهش عوارض احتمالی با پزشک مشورت کنید و از هر گونه خود درمانی و استفاده از روش های خانگی اجتناب کنید. برای انجام تزریق لازم است محل مورد نظر در ابتدا بی حس شده و سپس محل را ضد عفونی نمایید. ژل های بی کیفیت می تواند صدمات جبران ناپذیری ایجاد کنند. تفاوتی ندارد تزریق ژل لب انجام دهید یا تزریق ژل در بخش های دیگر بدن باشد. پیش از انجام عمل پزشک شما باید سوزن مناسب محل تزریق را انتخاب نماید و همچنین محل های دقیق تزریق را تعیین نماید. گاهی اوقات استفاده بیش از اندازه از ژل می تواند جلوه نا خوشایند ایجاد نماید. نکته مهمی که در خصوص تزریق ژل لب باید در نظر داشته باشید این است که این تزریق موقتی است و با توجه به شرایط مختلف می تواند تا حدود 6 ماه اثرات خود را حفظ نماید.