انواع مدلهای تزریق ژل لب + هزینه دکتر احمدعلی رجب پور

قبل از ملاقات با پزشک، کمی در مورد آناتومی لب خود بیاموزید تا به شما در توصیف قسمت های خاص لب خود که میخواهید تغییر دهید، کمک کند. خونرسانی به لب از شریان صورت از طریق شریانهای لب فوقانی و تحتانی انجام میشود و یک تفاوتی در عمق و آناتومی شریانهای لب وجود دارد. اسید هیالورونیک یک ماده طبیعی است که در بدن یافت میشود. دقت کنید که مواد موجود در ژل های دائمی کمی برای بدن خطرناک هستند و عوارض تزریق ژل لب افزایش پیدا می کند و نیاز است که موقعیت بدن و سلامت بدن سنجیده شود اما ژل های موقت دارای ماده ای به نام هیالورونیک اسید بوده که هیچ خطری برای بدن ایجاد نمی کنند و خاصیت نیمه دائمی دارند و معمولاً رضایت بالایی را به خود اختصاص داده اند. در موارد دیگر، تقویت فیلترال ستونهای بالای لب فوقانی شما میتواند به ایجاد ظاهری جوانتر کمک کند. نتیجه برجستهسازی لبها به کمک تزریق ژل، موقتی است زیرا که بدن ژلها را تجزیه کرده و آنها را جذب مینماید.

آیا تزریق ژل لب به بهبود ظاهر لب و کسب نتایج دلخواه کمک میکند؟ در این روش ژل لب به درون ناحیه ۷ مانند تزریق میشود و هدف از درمان با این نوع ژل افزایش حجم لب و بهبود ظاهر آن است. البته چنانچه پزشک از مهارت و تجربه بیشتری برخوردار باشد احتمال ظاهر شدن عوارض و پیامدهای آن به حداقل می رسد. در تکنیک فانتزی لب ها به طرز چشمگیری حجیم می شوند. اگر محصولی با غلظت بالای اسید هیالورونیک به لب تزریق شود، آب زیادی را به سمت خود میکشد و یک “رج سفید” غیرجذاب در بالای لب ایجاد میکند. ژل لب میتواند یک لبخند طبیعی ایجاد کند و احساس نرمتر و صافتری به لب و صورت شما بدهد. در زیر به مهم ترین این عوارض اشاره شده است. همچنین باید انتظار داشته باشید که به تدریج با گذشت زمان – نه همه در یک زمان – به نتایج طبیعی دست پیدا کنید. با توجه به ویژگی های طبیعی لب، یکی از مدلهای ژل لب برای فرد انتخاب می شود. لب سفید، حاشیه لب، و لب قرمز (ورمیلیون). انژکتور به جای اینکه تزریق را از حاشیه لب شروع کند و به سمت داخل برود، ژل را از داخل به بیرون تزریق میکند.

عوارض تزریق ژل به لب به دو دسته کلی تقسیم میشوند. اما به صورت کلی میتوان گفت که برای بزرگتر کردن لبها معمولا یک سی سی ژل نیاز خواهید داشت. دلیل این که قسمتهای مختلف لب با پیری تغییرات مختلفی را نشان میدهند که این تغییرات در علائم جسمی پیری که در اطراف لب وجود دارد به اوج خود میرسد، این است که این قسمتها از نظر بافت شناسی متفاوت هستند. پسازآن، تمامی علائم برطرف شده و فقط لبهای برجسته شما با ظاهری طبیعی نمایان خواهند بود. با افزایش سن، لبهای ما لاغرتر میشود و این به معنای آن است که شکل لب شما دقیقاً مطابق با گذشته نخواهد بود. از این دارو در دندان پزشکی، پیش از پر کردن دندان استفاده میشود. در صورت عدم رضایت از نتایج تزریق باید مدتی صبر کنید تا به مرور زمان اثر تزریق از بین برود. انتخاب برند به دلیل متفاوت بودن غلظت مواد استفاده شده در برندهای مختلف و کیفیت ژلها اهمیت دارد. بسته به نوع ژلی که شما استفاده میکنید میزان عوارض و زمان ظهور آنها متفاوت است. اگر هدف شما تغییر شکل لب، اندازه یا متناسب کردن آن برای داشتن ظاهری ایدهآل است، سعی کنید تصاویری را از مجله یا اینترنت پیدا کنید تا به پزشک خود نشان دهید.

با این حال، این روزها از ژل لب فقط برای معالجه لبهای سالخورده استفاده نمیشود بلکه اغلب توسط نسل جوان مورد استفاده قرار میگیرد که میخواهند لبهای بسیار پر و برجستهتری داشته باشند یا حتی به دنبال تنظیم شکل لبهای خود هستند. 5- اقداماتی که پس از تزریق ژل لب باید انجام دهید؛ استفاده از کمپرس سرد، پرهیز از تحت فشار قرار گرفتن لبها، پرهیز از خوراکی های سفت که نیاز به جویدن زیاد دارند و عدم مصرف غذاهای داغ و تند است. امروزه روشهایی که بر اساس تزریق باشند کاربرد بیشتری دارند. مثلاً ژلهای رقیقتر را میتوانیم سطحیتر تزریق کنیم تا لب را کمی حجیمتر نشان بدهیم. شریان اصلی در عضله قرار دارد و شاخههای کوچکتر آن برای تأمین بافتهای پوششی، سطحیتر میشوند. در روش مدل لب عروسکی ، اندازه و حجم لبها بیشتر از حالت طبیعی میشود و فرمی غیر طبیعی به خود می گیرد. تزریق چربی یک عمل جراحی افزایش حجم است که در آن، با استفاده از لیپوساکشن، چربی از یک قسمت از بدن برداشته و در قسمت دیگری از بدن تزریق میشود. دوره بهبودی پس از عمل تزریق چربی کوتاه است و تنها چند روز با کبودی و ورم همراه است.