انواع مدلهای تزریق ژل لب + هزینه دکتر احمدعلی رجب پور

برای مشاوره و اطلاع از هزینه در واتساپ کلیک کنید. بنابراین برای آگاهی از هزینه این روش جوانسازی میتوانید از طریق شماره های موجود در سایت با مشاوران ما در ارتباط باشید. البته تمرکز اصلی تزریق ژل با این روش بر روی لبهای بالایی است، اما بعضی مواقع برای اینکه تقارن در لبها حفظ شود و لبها ظاهر طبیعی را داشته باشند تزریق فیلر بر روی لبهای پایینی نیز انجام میشود. اما اگر به لیدوکائین حساسیت دارید، حتماً قبل از درمان موضوع را به پزشک اطلاع دهید. به بیان دیگر اگر چین و چروکهای خفیفی روی صورت باشد یا صورت و لب به میزان ژل کمی نیاز داشته باشد، هزینه نهایی به مراتب نسبت به افرادی که نیاز به ژل بیشتری دارند، کمتر خواهد بود. در مجموع اگر تزریقها دردی داشته باشد، کاملاً قابل تحمل خواهد بود. به صورت معمول شاهد این هستیم که برای بیشتر افراد استفاده از یک سرنگ ژل نیز کافی خواهد بود و در این حالت می توان با ایجاد تغییرات کوچک، وضعیت و ظاهر طبیعی فرد را نیز حفظ کرد. علاوه بر آن فرد میتواند از پزشک خود درخواست کند تا قبل از شروع تزریق، بیحسی موضعی در نواحی مورد نیاز را اعمال کند. بله نتایج تزریق ژل میتواند کاملاً نچرال یا طبیعی باشد.

مدل روسی از مدل های محبوبی است که در مقایسه یا لب های مدل قلبی، لب ها حجم کمتری دارند و طبیعی تر هستند. با تزریق ژل، هیچگونه وزن و فشار اضافی روی لب ها احساس نمی شود و لب ها دچار بی حسی دائمی نمی شوند. پروتزها و جراحی اثری دائمی خواهند داشت. برای آن دسته از افرادی که هیچ موقع کمان لب طبیعی را نداشته اند و میخواهند این کار را انجام دهند، این فرایند این روش کمی سخت است و ممکن است برای گرفتن نتیجه مورد نظر باید چند جلسه تزریق فیلر احتیاج خواهید داشت. چراکه این ماده به صورت طبیعی در بدن ما وجود دارد و خطرات مواد مصنوعی را به همراه نخواهد داشت. تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا نکات مهم در مورد مراقبت بعد از تزريق ژل لب را با یکدیگر مرور کنیم. متخصصین ما با توجه به تجربه چندین ساله و دانش بهروز، نه تنها در رقم زدن بهترین نتیجه حاصله، بلکه در تمامی مدت زمان لازم برای رسیدن به نتیجه ایدهآل همراه شما هستند تا بدون هیچ دغدغهای به هدف نهایی خود، یعنی جذابیت برسید.

اگر تزریق را پزشکی متخصص انجام دهد که تجربه و مهارت زیادی را دارد، مسلما قیمت تزریق هم بیشتر میشود. پزشکان مختلف بر اساس میزان تجربه و سالهای کاری که دارند، دستمزدهای مختلفی دریافت میکنند. اغلب فیلرهای لب بر اساس تعداد سرنگی که بیمار نیاز دارد تا به ظاهر دلخواه خود برسد، قیمتگذاری میشوند. فرم رسیدن لب ها به گوشه دهان باهم قرینه نیستند و به شکل های مختلف دیده میشوند. امروز داشتن لب هایی پر و برجسته، یکی از نشانه های زیبایی در صورت افراد، به ویژه خانم ها به شمار می رود. می تواند به عنوان یکی از روش های درمان تعریق زیاد در کف دست و یا زیر بغل، و نیز در درمان سر دردهای میگرنی به کار رود. روش تزریق ژل لب با متد روسی برای چه کسانی مناسب است؟ 2 چه افرادی متقاضی مناسبی برای تزریق ژل لب روسی هستند؟ تزریق ژل لب درهمه جا دیده می شود و اینطور که به نظر می رسد قرارنیست به زودی جایی برود ولی آنطور که باید در مورد عوارض تزریق ژل لب کمتر اطلاع رسانی شده است.

البته در کل دستمزدها باید در یک بازه مشخص باشد ولی در زمان مشاوره گرفتن این مورد را هم بررسی کنید. تزریق ژل لب با متد روسی چقدر زمان میبرد؟ میانگین ماندگاری ژل لب چقدر است؟ بسته به محل تزریق، نتایج به طور معمول ۶ تا ۱۸ ماه ماندگاری دارد. بطور معمول لب تحتانی حجیم تر از لب فوقانی است و کمی جلوتر از آن قرار گرفته است. اگر میخواهید لب بالا بیشتر از حد معمول به چشم بیاید و قاب لب بالا بولد شود، ژل لب مدل روسی را انتخاب کنید. اگر یک روش زیبایی نتایج قابل توجهی نشان ندهد، استفاده از آن هیچ فایده ای ندارد. اگر فرد احساس کند که نتیجه تزریق مورد رضایتش نیست میتواند به راحتی فیلرهای لب را به وسیله آنزیمهای حل کنند بردارد. برای اطلاع از هزینه تزریق ژل لب روسی، میتوانید ابتدا به یک فرد متخصص مراجعه نمایید و سپس با آگاهی کامل نسبت به هزینه، اقدام به انجام این عمل زیبایی نمایید.