انواع مدلهای تزریق ژل لب + هزینه دکتر احمدعلی رجب پور

در حالی که ممکن است برخی از چربی ها طی هفته ها یا ماه ها پس از درمان از بدن جذب شوند ، بقیه سلول های زنده مانده نیز به طور نامحدود باقی خواهند ماند و نتیجه مطلوبی را ارائه می دهند که بیماران می توانند تا سالهای بعد از آن لذت ببرند. ژل در بدن با فرایندی طبیعی جذب میشوند. برخی از افراد نگران این موضوع می باشند که بعد از پایان دوام ژل، فرم لب ها به هم بخورد.تحقیقات نشان داده که ژل های هیالورونیک اسید،در محل تزریق باعث تولید کلاژن نوع یک میشوند،به همین دلیل بعد از جذب شدن خود ژل، لب ها به حالت قبلی برمی گردند یا فرم بهتر از قبل از تزریق دارند. در برخی مواقع برای رفع این عوارض نامطلوب، هزینه های اضافی به افراد تحمیل می شود. در برخی مواقع پزشک برای درمان عوارض بعد از جراحی، دارو یا پمادهای خاصی را تجویز می کند. عوارض جانبی تزریق مدل لب روسی موقتی است و باید فقط چند روز طول بکشد تا برطرف شوند. البته قابل توجه است که ماندگاری مذکور مربوط به ژل های هیالورونیک اسیدی می باشد و اگر که از ژل های دائمی استفاده کنید، مدت زمان بسیار بیشتری دوام خواهند آورد.

اگر تصمیم به تزریق فیلر لب داشته باشید ، ممکن است در همان روز مشاوره پزشک معالج فرایند تزریق را برایتان انجام دهد. در مقابل ، انتقال چربی به لب برای بیمارانی که حجم دهی موقت لب را تجربه کرده اند و به دنبال اثر طولانی مدت هستند از نظر اقتصادی به صرفه ترمی باشد. یا اگر لبهای پری دارید و از فیلربا حجم دهندگی ضعیف تری استفاده کرده باشید ، ممکن است نسبت به شخصی که فرم طبیعی لب هایش نازک تر بوده و از فیلر با حجم دهندگی بالاتری استفاده کرده است تاثیر تزریق زود تر از بین برود. اگر روغن ماهی یا ویتامین ای مصرف می کنید، پزشک توصیه می کند مصرف این مواد را برای چند روز قبل از درمان نیز متوقف کنید. معمولا برای تزریق ژل لب از داروی بی حسی استفاده نمیشود و در صورتی که شما خودتان را به دسته یک متخصص با تجربه و کاربلد بسپارید دچار هیچ گونه دری نخواهید شد و نتایج مطلوبی را نیز به دست میآورید. در صورتی که فکر میکنید تزریق ژل به لب میتواند زیبایی شما را نیز تا حد بسیار زیادی تحت تاثیر قرار دهد شما را به خواندن مطالب این مقاله برای تصمیمگیری بهتر دعوت میکنیم.

بعد از انجام تزریق ژل لب شما باید یکسری مراقبتها را در نظر بگیرید از جمله اینکه به ناحیه تزریق شده زیاد دست نزنید و فشار وارد نکنید. ✅ از موادی مانند سیر، جینسنگ و ویتامین ای استفاده نکنید. ✅ دور روز قبل از تزریق استفاده از آرنیکا را شروع کنید. کاهش کلاژن و آسیب های ناشی از آفتاب همان طور که منجر به شل شدن پوست و ایجاد چین و چروک میشود می تواند این ناحیه ظریف را نیز تحت تأثیر قرار دهد. از این روش که به فیلر یا پرکننده پوستی نیز شهرت دارد توسط پزشک متخصص در کلینیک پوست و زیبایی برای افزایش حجم در لب ها و برجسته کردن آن ها به طرز ویژه ای استفاده می شود. کیفیت بالای خدمات ارائه شده در کلینیک ساعی، سبب افزایش هزینه ها نشده است. استفاده از تجهیزات پیشرفته، پزشکان باتجربه و مواد استاندارد از دلایل اصلی کیفیت بالای خدمات ارائه شده در این مرکز است. ایمنی و راحتی شما در طول این روش برای ما بسیار مهم است. در کنار این موضوع که داشتن لبهای عروسکی یا به اصطلاح باربی بسیار شیک و زیبا است، میتوان به برطرف کردن برخی مشکلات ظاهری لب نیز اشاره کرد.

در برخی شهر ها از قبیل تهران در نقاط مختلف شهر نیز هزینه ها متفاوت است؛ زیرا در برخی مناطق شهر به دلیل امکانات رفاهی بیشتر، هزینه های جراحی های زیبا بیشتر است. هرگز نباید مصرف این داروها نادیده گرفته شود؛ زیرا استفاده از این داروها در واقع مکمل درمان است و بی توجهی در استفاده از آن ها ممکن است، سبب تاخیر در روند بهبودی شود. مطمئناً تزریق فیلرغیرقابل تحمل نیست ، اما نباید انتظار داشت که هیچ دردی احساس نشود. 2. تا چند روز اول نباید محل تزریق را دستکاری کنید. اگر برای افزایش حجم لب روش انتقال چربی را انتخاب کنید ، پزشک لیپوساکشن شما را با استفاده از S.A.F.E انجام می دهد.این تکنیک سه مرحله ای ، کمتر تهاجمی است و زمان را به حداقل می رساند. اما اگر فردی به لیدوکائین حساسیت داشته باشد، حتما توصیه می شود که قبل از شروع پروسه تزریق، پزشک خود را در جریان این موضوع قرار دهد.