انواع مدلهای تزریق ژل لب + هزینه دکتر احمدعلی رجب پور

بر اساس نتایج سونوگرافی پزشک متوجه می شود که آیا باید ژل لب را از طریق دهان خارج کند و یا از راه پوست. این ماده فیلر را نرم و حل میکند و به همین دلیل پزشکان معمولاً به مشتری میگویند حداقل 2 هفته پس از تزریق منتظر دیدن نتایج مطلوب باشند. ژل از طریق سوزن بسیار نازکی تزریق می شود بنابراین بیمار درد را حس نمی کند. این پروسه روشی است که با انجام آن می توان چانه را جلوتر آورد و به این ترتیب موجب بهبود ظاهر افراد شد. کادر کلینیک صدف را اعضای هیئت عملی دانشگاههای داخل و خارج از کشور تشکیل میدهند و از ترجبه و تخصص بسیار زیادی برخوردارند. در دنیای امروز با توجه به تغییر رویکردها و دیدگاهها نسبت به زندگی، روابط اجتماعی و همچنین حساسیت بیش از اندازه به ظواهر، بسیاری افراد تمایل به جوانسازی پوست، تغییر اجزای چهره و تبدیل کردن شکل و فرم آنها به آن چیزی که در ذهن خود دارند تمایل نشان میدهند. برخی از افراد از فرم و سایز لب ، گونه و چانه خود راضی نیستند و بدین ترتیب به دنبال روشی برای حجم دهی نواحی صورت هستند. سیاهی و گودی زیر چشم موجب خسته به نظر رسیدن چشم ها می شود، تزريق ژل روشی است که با انجام آن می توان سیاهی و گودی زیر چشم ها را برطرف نمود.

در این محل یک فضای بالقوه وجود دارد که در صورت ورود درست به آن می توان فیلر را در مسیر خطی در حاشیه لب تزریق نمود. ماندگاری ژل بین 6 الی 12 ماه است و نیاز به تزریق مجدد دارد. برای تزریق فیلر به گونه درست مانند تزریق در لب نیاز به تخصص زیادی است چرا که اگر در محل مناسبی انجام نشود علاوه بر عدم تقارن و مشکلات ظاهری فرد دچار مشکلات دیگری مانند عفونت نیز میشود. از مهمترین مواردی که در تعیین قیمت و هزینه نهایی ژل تأثیر گذار هستند می توان به برند مورد استفاده و شرکت سازنده، میزان ژل مورد نیاز برای روند درمانی، و نوع ژل نظیر موقت، دائمی و یا نیمه دائمی اشاره داشت. زیرا ژل پس از مدتی جذب پوست می شود و دوباره باید تزریق شود. مدتی پس از تزریق ژل، در نواحی مورد نظر تولید طبیعی اسید هیالورونیک که با افزایش سن کم شده است میتواند تحریک شود و میزان کلاژنسازی در پوست را نیز افزایش میدهد زیرا این پرکنندهها با اسید هیالورونیک کراس لینک دارند. اگر شما نیز برای زیبایی بیشتر به دنبال هستید و به اندازه کافی با روش مذکور آشنا نیستید ، پیشنهاد می دهیم در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

تزریق چربی ماندگاری بیشتری دارد اما برای لب ها مناسب نیست، این تزریق بیشتر برای فرورفتگی قسمت های مختلف صورت استفاده می شود. می توان از تزريق ژل برای کاهش عمق خط خنده و از بین بردن چین و چروک های صورت بهره گرفت و موجب شادابی چهره شد. این تزریق باید به دقت انجام شود ، دقت کافی داشتن در این مساله منجر می شود تا شما درانتخاب پزشک برای تزریق ژل و یا فیلر در لب ها اهمیت دهید و دقت کافی را داشته باشید . سپس به مطب پزشک رفته با او صحبت کرده و ببینند که آیا پزشک برخورد خوبی با مراجعان خود دارد و وقت کافی را برای آن ها صرف می کند یا خیر. مهارت، تجربه و با وجدان بودن پزشک بیشترین تاثیر را در رضایت بخش بودن نتیجه به دست آمده از این روش دارد. توجه داشته باشید به علت نواسانات قیمت ژل ها ، این هزینه تقریبی می باشد .از شما خواهشمندیم یک روز قبل از مراجعه به کلینیک زیبایی گلدن رویال ، با این مجموعه تماس گرفته و قیمت ها را استعلام بفرمایید.

آیا لبهای شما بعد از تزریق پرکننده لب به حالت طبیعی برمیگردد؟ در نتیجه به مرور ژل ها از بین رفته و ناحیه تحت درمان به حالت عادی بر می گردد. بخیه های حاصل از جراحی به مرور زمان بهبود پیدا می کنند که البته امکان باقی ماندن جای آن ها وجود دارد. با توجه به اهمیت این موضوع لازم است تا شما از ژل های مرغوب و استاندارد استفاده کنید تا ماندگاری بیشتری داشته باشید. و در صورتی که ورم و کبودی در ناحیه تزریق بیشتر از چند روز بر روی درب شما باقی مانده حتماً این مورد را به پزشک متخصص خود گزارش دهید. در روش مدل ژل لب چاک دار، در قسمت میانی لب پایینی چاک یا خط ایجاد می شود تا حجم دو طرف لب پایین بیشتر دیده شود. برای انجام این عمل مهم و حساس میتوان به دو شکل اقدام و از دو ماده استفاده کرد. معمولاً افرادی که برای اولین بار اقدام به تزریق ژل لب می کنند بهتر است و باید از ژلهای موقت استفاده کنند زیرا ممکن است در صورت استفاده از ژلهای پایدار دچار «گرانولوم» و یا حساسیتهای مختلف شوند. اولین مرحله برای تزریق ژل به لب انتخاب یک پزشک خوب و با تجربه می باشد، پس از انتخاب پزشک مورد نظر برای مشاوره به مطب او رفته و انتظارات خود را با او در میان بگذارید.