آشنایی کامل با لوازم جانبی موبایل – آیفیکس استور

پاوربانکها دارای ظرفیتهای متفاوت هستند و بر اساس ظرفیت خود نیز دستهبندی و قیمتگذاری میشوند. هدست و هدفون بلوتوث برای بسیاری از ما جزو مهم ترین لوازم جانبی موبایل به حساب می آید چون هم سیم و کابل های دست و پا گیر را از میان بر می دارد و هم امکان تماس تلفنی را در خلال گوش دادن به موزیک به ما می دهد. برای اینکه بتوانید ظرفیت ذخیرهسازی موبایل خود را افزایش دهید، خرید کارت حافظه بهترین اقدام موجود است. کارتهای حافظه را میتوانید با ظرفیتهای بسیار متعدد و متنوعی، از یک گیگابایتی گرفته تا رمهای صد گیگ به بالا تهیه کنید. در اول بحث انواع لوازم جانبی را به 12 دسته تقسیم کردیم. شبکه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام امروزه به مکانی برای کسب درآمد تبدیل شده اند و میلیون ها کاربر ایرانی در این شبکه ها وجود دارند. برخی لوازم جانبی ها بسیار گران قیمت و تنها مناسب کاربران حرفهای است اما اگر برای استفاده روزمره نیاز به لوازم جانبی دارید بهتر است برخی لوازم جانبی که قیمت مناسب تری هم دارند برای رفع نیاز خود انتخاب کنید. لوازم های جانبی موبایل تکمیل کننده ی گوشی های هوشمند هستند و می توان گفت استفاده از برخی لوازم ضرورت زیادی را به دنبال دارد و به همین علت شما باید توجه کافی برای خرید این لوازم داشته باشید.

در موبکوشاپ شما امکان مقایسه ی انواع کالاها با یکدیگر را دارید و می توانید به راحتی کالای مدنظر خودرا شناسایی کنید و بهترین ها را از موبکوشاپ تهیه کنید. این امکان وجود دارد که یک فروشنده سودجو قلم اورجینال همراه گوشی نوت سامسونگ را با یک قلم تقلبی جایگزین کند و قیمت نهایی پایینتری به خریدار اعلام کند. کابل OTG کابلی است که امکان اتصال موبایل را به یو اس بی و نظایر آن فراهم میکند. بامپرها نوعی قاب گوشی محسوب میشوند، اما از آنجا که فقط گوشهها و بخشهای کناری موبایل را پوشش میدهند، از قابلیت کمتری در حفاظت از بدنهی موبایل برخوردار هستند. متناسب با غالب سلیقه ها و نیاز آنها، شرایط مناسبی در وب سایت خود فراهم آورده تا مخاطبان و مشتریان فروشگاه اینترنتی شهر جانبی بتوانند متناسب با سلیقه و نیاز خود دست به انتخاب و خرید هر یک از انواع لوازم جانبی موبایل بزنند. برای کسانی که عاشق موزیک هستند و یا شرایط پاسخگویی به تماسهای تلفنی را ندارند، استفاده از هندزفری و هدفون گزینهی بسیار مطلوبی محسوب میشود. اگر به عکس و ثبت خاطرات علاقهمندید، تهیهی مونوپاد را فراموش نکنید. چراکه مونوپاد وسیلهی بسیار مناسب و بهدردبخوری در راستای ثبت خاطرات و لحظات با عکاسی است.

ما می توانیم از یک هندزفری استفاده کنیم و بلندترین صداها را در یک مکان بسته و ساکت گوش بدهیم ، بی آنکه کسی برنجد ، می توانیم از گوشی خود با یک کاور یا قاب حفاظت کنیم و مطمئن باشیم که هیچ خط و خشی روی آن نمی افند ، می توانیم با یک پایه مونوپاد بهترین سلفی ها رو بگیریم ، می توانیم از انواع کابل ها و شارژر ها استفاده کنیم و بسیاری از این لوازم که بدون آن ها کارها و استفاده از گوشی برای ما بسیار سخت تر خواهد شد و به دردسر می افتیم . با استفاده از مونوپاد میتوانید عکسهای سلفی خود را در فاصلههای دور و با پوشش دهی بالا بگیرید. رئیس اتحادیه این صنف درباره طولانی بودن فرایند رسیدگی به شکایت از سوی اتحادیه می گوید: «این مسئله را من در کلیت تایید نمی کنم اما در جزء تکذیب هم نمی کنم.

در میان موارد بالا، محافظهای شیشهای در حال حاضر از میزان فروش بالایی برخوردارند و بهمراتب بیشتر مورد خریدوفروش قرار میگیرند. کار و نصب محافظ کابل بسیار راحت بوده و نیازی به سیم و چسب یا موارد دیگر برای اتصال به کابل ندارد. چون دیگر نیازی به وصل کردن گوشی با کابل ندارید و فاصله هم مانع اتصال شما نخواهد بود ولی در خرید آنها به عمر باتری دقت کرده تا متوجه شوید که چند ساعت می تواند شارژر نگه دارند. هیچ تاثیری روی کیفیت و وضوح تصاویر ندارد و در حال حاضر اکثر فروشگاههای لوازم جانبی این نوع گلس را برای گوشیهای مختلف دارند و جزو پرفروش ترین لوازم جانبی موبایل است. یکی از فروشنده ها که قیمت برچسب را ۱۲۰ هزار تومان و قیمت قاب محافظ گوشی را ۱۰۰ هزار تومان اعلام کرده است، می گوید: «هم اکنون سود گوشی کم است و برای همین فروشندگان سود را روی لوازم جانبی می کشند. قبل از هر چیز میتوانید اگر برند گوشی شما آیفون است، از بابافون لوازم جانبی آیفون را تهیه کنید.